procesas-foto

 

a1Jums užpildžius, užklausą sistema paskaičiuoja Jums preliminarą dokumentų parengimo kainą (ji gali keistis nebent tuo atveju, jei pildydami užklausą suklydote suvesdami duomenis). Gavę užklausą ir susipažinę su nurodytais duomenimis mūsų konsultantai – teisininkai su Jumis susisieks telefonu, arba el. paštu. Pirmojo pokalbio metu bus atsakyta į Jums kilusius klausimus dėl santuokos nutraukimo, turto padalijimo, kreditų, vaikų gyvenamosios vietos nustatymo, jų išlaikymo ir kt. Taip pat kartu išsiaiškinsime, kokie duomenys bus reikalingi santuokos nutraukimo dokumentams parengti, bei kaip šiuos duomenis gauti.

a2

Pateikiate visus duomenis, kurių mūsų konsultantai paprašė pirmojo kontakto metu. Mūsų teisininkai užsako santuokos nutraukimo procesui reikalingas pažymas iš valstybės ir savisvaldybės institucijų, kredito bendrovių ir pan. Įsipareigojame dokumentus Jums parengti per 1 darbo dieną nuo tada, kai gausime visas reikalingas pažymas ir atsiskaitymą už paslaugas.  Atsiskaityti už paslaugas galėsite dalimis.

 

a3

Jei Jums pavyko susitarti su sutuoktiniu ir santuoką nutraukti abiejų sutuoktinių bendru sutikimu:

  • gausite dokumentus, kuriuos turėsite pasirašyti Jūs ir Jūsų sutuoktinis.
  • Šiuos dokumentus pasirašysite ir atsiųsite mums, arba patys pateiksite teismui (kaip Jums patogiau), ir teismas, per 30 dienų nuo šių dokumentų gavimo dienos priims sprendimą, kuriuo nutrauks Jūsų santuoką. Tikėtina, kad net nereikės eiti į teismo posėdį, nes pateikiamuose dokumentuose įrašysime prašymą bylą nagrinėti rašytinio proceso tvarka, t.y. nerengiant teismo posėdžio ir Jūsų nekviečiant. Skiriantis šiuo būdu papildomų išlaidų nepatirsite, taip pat patys būsite padėties šeimininkais nuspresdami kaip dalinsitės turtą, su kuo gyventi liks nepilnamečiai vaikai, koks bus jiems mokamas išlaikymas ir t.t. Teismas tik patikrins, ar Jūsų susitarimas atitinka teisės normas.

Jei su sutuoktiniu susitarti dėl santuokos nutraukimo bendru sustikimu nepavyksta:

  • parengsime Jums ieškinį, dėl santuokos nutraukimo dėl kito sutuoktinio kaltės. Šį ieškinį pasirašę teiksite teismui. Gavęs ieškinį, teismas jį siųs Jūsų sutuoktiniui, ir skirs terminą atsiliepimui rašyti. Šis terminas dažniausiai būna 14 dienų. Gavęs atsiliepimą teismas, tikėtina, skirs teismo posėdį. Mūsų patirtis byloja, kad bylos nagrinėjimo teisme stadijoje galite apsieiti be advokato, tačiau jei matysme, kad advokatas Jums reikalingas, arba jei tiesiog manote, kad byloje dalyvaujant advokatui geriau jausitės, galime bendradarbiauti Jums susirandant patikimą atstovą. Skiriantis šiuo būdu be to, ką sumokėsite mums, reikės sumokėti žyminį mokestį valstybei (dažniausiai 3% nuo reikalaujamo priteisti turto kainos – žyminį mokestį paskaičiuosime, rengdami dokumentus), tai pat, jei Jums bus reikalingas advokatas, patirsite išlaidas apmokėti už advokato pagalbą atstovavimui teisme, dėl šios priežasties rekomenduojame išnaudoti visas galimybes susitarti taikiai.