SKIRIUOSI.LT: skyrybos gyvenantiems užsienyje

Patikimiausias būdas nutraukti santuoką gyvenantiems užsienyje. Kaip veikia skiriuosi.lt?
Skyrybos internetu. Užpildykite anketą:

Mus matėte:

Skyrybų dokumentų kaina nuo 199 EUR, tiksli kaina įvertinama užpildžius anketą. Mokėjimas atliekamas tik pilnai pateikus paraišką. Taikome 100% pinigų gražinimo garantiją.

SKIRIUOSI.LT: dažniausi klausimai gyvenantiems užsienyje


Jei vienas iš Jūsų ar abu gyvenate ne Lietuvoje, ir planuojate skirtis, turbūt Jums kyla tie patys klausimai, kaip ir kitiems mūsų klientams:

  • Ar reikės grįžti į Lietuvą? Tikėtina, kad ne. Esame išskyrę šimtus porų, ir iš jų tik kelioms teko atvykti į teismo posėdį, taigi, tikimybė, kad reikės atvykti yra minimali.
  • Kokius dokumentus turėsiu surinkti pats/pati? Reikalingus dokumentus iš Lietuvos įstaigų surenkame patys. Skiriantis teismui būtina pateikti santuokos liudijimo originalą, taigi prašysime pateikti jį. Jei jo neturite, pasirūpinsime dublikatu. Kartais prašome pateikti dokumentus, susijusius su turimomis paskolomis, ar specifiniu turtu (pvz. meno kūriniais ar juvelyrika).
  • Ar gausime pilnai parengtus dokumentus? Taip. Dokumentus, kuriuos gausite iš mūsų Jums reikės tik perskaityti ir pasirašyti.
  • Jei vienas iš sutuoktinių yra ne Lietuvos pilietis? Dažniausiai galime padėti ir šiuo atveju, užpildykite užklausą ir su Jumis susisieksime.
  • Kiek laiko trunka procesas? Proceso trukmė labai priklauso nuo Jūsų. Jei greitai atsakysite į mūsų klausimus, pateiksite reikalingus duomenis, pasirašysite ir mums atsiųsite dokumentus, procesas truks neilgai. Klientai, kurie suinteresuoti viską padaryti greitai, ir stengiasi, kad taip būtų, teismo sprendimo sulaukia per 6-8 savaites. Jei Jums reikės daugiau laiko, palaikysime Jus iki pat proceso pabaigos.
  • Kiek man kainuos visas procesas? Didžiajai daliai klientų proceso galutinė kaina yra ta suma, kurią paskaičiuoja sisitema užpildžius užklausą. Papildomai gali kainuoti vertimai į užsienio kalbą, dokumentų dublikatai, specifinės pažymos, jei jų prireikia, ir atstovavimas teisme (jo prireikia vienetams, plačiau galėsime papasakoti konsultacijos metu).

Turite papildomų klausimų? – susisiekite telefonu, el. paštu ar per messenger.

SKIRIUOSI.LT: mes skyrybų profesionalai

Diskretiškumas

Mes suprantame, kad skyrybos yra diskretiškas reikalas, dėl to bendrausime Jums patogiomis komunikacijos priemonėmis, Jums patogiu laiku.

Greitis

Skyrbų dokumentus teismui pateikiame per 24 valandas nuo tada, kai gauname reikalingus duomenis.

Gyvenantiems užsienyje

Nesvarbu kurioje šalyje ar mieste gyvenate, viską galite sutvarkyti neatvykdami į Lietuvą. Didelė mūsų klientų dalis gyvena ne Lietuvoje. Žinome Jūsų poreikius, galime Jums padėti.

Surenkame reikalingas pažymas

Nereikės niekur eiti, nieko užsakinėti ir už nieką papildomai mokėti – visas pagrindines pažymas surinksime mes.

Konsultacijos

Su Jūsų byla dirbs vienas teisininkas, jis bus įsigilinęs į Jūsų bylą. Bendrauti su mumis galite tiek telefonu, tiek el. paštu, tiek per messengerį.

Veikiame visoje Lietuvoje

Dirbame su klientais iš visos Lietuvos. Mūsų klientai džiaugiasi galėdami gauti puikios kokybės paslaugą neišeidami iš namų.

Mums rūpi.

Mums rūpi. Mes puikiai suvokiame, kad mūsų paslaugos nėra pramogos. Mes norime, kad savo situacijoje jaustumėtės turintys patikimą partnerį, ir visomis išgalėmis siekiame juo būti. Mes nespausime Jūsų apsispręsti greitai, mes atsakysime į Jūsų klausimus, mes aiškinsime Jums tiek kartų, kiek Jums reikės.

Kiekviena situacija - skirtinga.

Neturime šablonų, tinkančių visiems. Gilinamės į Jūsų atvejį, teikiame konsultacijas, aiškiname galimų veiksmų privalumus ir trūkumus tam, kad apsispręstumėte turėdami sprendimui priimti reikalingą informaciją.

Būsime su Jumis tiek, kiek Jums reikės.

Mūsų tikslas – padaryti darbą iki galo, ir mes tai padarome. Sumokėję Jums sistemos paskaičiuotą kainą galite būti ramūs, kad palaikysime Jus iki proceso pabaigos. Savo klientams esant poreikiui patiksliname mūsų parengtus dokumentus, paruošiame prašymus teismui, ir tai nekainuoja papildomai.

SKIRIUOSI.LT: statistika

1
asmeninis teisininkas Jūsų bylai
24
dokumentus pateikiame per 24val nuo pažymų gavimo
100
pinigų grąžinimo garantija
mūsų klientų atsiliepimai

Kodėl mumis pasitiki mūsų klientai?

Elgiames žmogiškai, nuoširdžiai ieškome Jums palankaus sprendimo, ir žmonės tai jaučia. Su klientais bendraujame jiems patogiu būdu (telefonu, el. paštu, messenger, skype), atsakome į visus jiems kylančius klausimus. Jei abejojame ar klientas mus suprato teisingai, pasitiksliname. Dedame pastangas, kad net labiausiai nesutariantys sutuoktiniai išsiskirtų taikiai. Mūsų sistemos paskaičiuota kaina beveik visada yra galutinė, ji „neapauga” papildomais mokesčiais už papildomus prašymus teismui, konsultacijas ar dokumentų patikslinimą.

2022-03-28

Retai rašau atsiliepimus, bet esu sužavėtas. Keli pokalbiai telefonu, keli elektroniniai laškai, vienas nuėjimas į paštą ir jau turiu teismo sprendimą. Net nereikėjo grįžti į Lietuvą. Dar papildomai paprašiau kad padarytų vertimus ir patvirtinimus, tai juos gavau paštu namo. 10 balų!

2022-03-28
2022-05-15

Prieš kreipiantis į skiriuosi.lt buvau apsilankiusi pas du advokatus, ir išleidusi kelis šimtus eur. Vyras kategoriškai nesutiko nei skirtis, nei dalintis turto. Po metų tampymosi kreipiausi į skiriuosi.lt. Karolina ne tik atsakė į mano klausimus, ji sutiko paskambinti ir mano vyrui, ir po kelių pokalbių sugebėjo rasti abiems mums palankų variantą, ir įkalbėti vyrą pasirašyti dokumentus. Nuo kreipimosi iki dokumentų pasirašymo praėjo 2 savaitės, po dar mėnesio jau turėjau teismo sprendimą. Jei būčiau apie juos žinojus iš karto, būčiau sutaupiusi metus nervų.

2022-05-15
2021-12-05

Ačiū jums labai už jūsų laiką ir pastangas!!!! Tikrai rekomenduosiu jus, jei bus poreikis kažkur.

2021-12-05