Jei neradote atsakymo į Jus dominanty klausimą, kreipkitės skiriuosi@skiriuosi.lt
Bendru sutikimu skirtis galite, jei sutariate dėl santuokos nutraukimo fakto, to, kaip dalinsitės turtą ir kreditus, su kuo liks gyventi nepilnamečiai vaikai, ir kokio dydžio išlaikymas jiems bus mokamas. Jei nutraukdami santuoką keisite sutarties dėl kredito sąlygas, reikės ir kreditoriaus sutikimo.
Jei nepavyksta susitarti dėl bent vieno iš auksčiau nurodytų dalykų, santuoką nutraukti galite dėl kito sutuoktinio kaltės. Tuomet parengtume ieškinį teismui, kuriame dėstytumėte savo reikalavimus, Jūsų sutuoktinis (-ė) – savus, o teismas. Tai finansiškai brangesnis ir ilgesnis santuokos nutraukimo variantas.
įvertinęs aplinkybes išspręstų klausimus dėl turto, kreditų, vaikų ir pan.
Santuoka gali būti nutraukta tik įstatymų numatytais atvejais: santuokos nutraukimas bendru sutarimu, vieno sutuoktinio prašymu arba dėl sutuoktinių (sutuoktinio) kaltės.
Minimali skyrybų dokumentų parengimo kaina yra 199 €. Jei turite vaikų, dalintino turto, kreditorių, ar ketinate skirtis dėl kito sutuoktinio kaltės ši kaina didėja. Užpildžius užklausą sistema NEMOKAMAI Jums paskaičiuos galutinę kainą.
Domėjomės, kiek kainuoja skyrybos Lietuvoje, ir pastebėjome, kad konkurentų kainos nėra galutinės. Mūsų teikiamos dokumentų parengimo paslaugos kainos yra galutinės ir jokių papildomų mokesčių nėra.
Atkreipiame dėmesį, kad jei esate nepatenkintas paslauga, teikiame 100% pinigų grąžinimo garantiją.
Manome, kad Jūs nerasite patogesnio būdo nutraukti santuoką, nei naudotis mūsų paslauga. Jei turite internetą, galite ir gauti ir skyrybų dokumentus, kuriuos teismas dažniausiai patvirtina ir be sutuoktinių dalyvavimo.
Atsiliepimai:
A. Laura, Londonas, UK. Jei anksčiau būčiau žinojusi apie Jūsų paslaugą nebūčiau taip ilgai svarsčiusi. Jie padarė viską – surinko pažymas, paruošė dokumentus, patarė ką ir kaip geriau padaryti, net patarė kaip protingiau pasidalinti namą, likusį Lietuvoje – tikrai labai džiaugiuosi ir visiems rekomenduoju.
Gintautas, Brėmenas, Vokietija. Tikrai džiaugiuosi šia sistema. Viskas atidirbta – konsultavo tiek telefonu, tiek skype, atrašinėdavo į laiškus su keisčiausias klausimais, negailėjo nei laiko nei pastangų. Net nereikėjo grįžti į Lietuvą – internetu išrašiau įgaliojimą, o jie surinko visas reikalingas pažymas, man atsiuntė paruoštus dokumentus – reikėjo tik pasirašyti ir išsiųsti į teismą. Jau turiu ištuokos liudijimą, o praktiškai net nereikėjo pakilti nuo sof
Santuokos nutraukimo bendru sutikimu procesas yra pakankamai greitas – teismas per 30 dienų nuo dokumentų pateikimo teismui dienos paskelbia posėdį (šio posėdžio metu ir yra priimamas sprendimas nutraukti santuoką). Teismo sprendimas įsiteisėja per 30 dienų nuo jo priėmimo, taigi, procesui vykstant sklandžiai po mėnesio nuo dokumentų parengimo jau žinosite, kad teismas nutraukė Jūsų santuoką, o po dvejų mėnesių jau galėsite gauti ir tai patvirtinantį dokumentą.
Jei santuoka nutraukiama dėl kito sutuoktinio kaltės, procesas kur kas ilgesnis. Teismui priėmus ieškinį jis siunčiamas atsakovui, jam duodamas 14-20 dienų terminas parašyti atsiliepimui. Gavęs atsiliepimą teismas dažniausiai skiria teismo posėdį. Nuo dokumentų pateikimo iki pirmojo teismo posėdžio gali praeiti keli mėnesiai. Nuo ieškinio padavimo iki pirmosios instancijos teismo sprendimo gali praeiti daugiau nei metai. Pirmosios instancijos sprendimą galima skųsti aukštesnės instancijos teismui. Taigi, santuokos nutraukimo dėl kit sutuoktinio kaltės procesas yra ne tik brangesni, bet ir ženkliai ilgesnis. Juo labiau, kad viso proceso metu nežinosite koks bus teismo sprendimas, taigi jaudinatės dėl ateities.
Sutuoktinių turtas dalijamas laikantis lygių dalių principo. Tai reiškia, kad stengiamasi turtą padalinti taip, kad kiekvienam sutuoktiniui tenkančios turto dalys būtų daugiau mažiau panašios.
Kartais klientai klausia, ar dalijantis turtą šio turto dalis tenka vaikams. Atsakome, kad turtas dalijamas tik tarp sutuoktinių, ir vaikams turto dalys netenka. Tačiau, sutuoktinis, su kuriuo lieka gyventi vaikai, tam tikrais atvejais gali prašyt jam priteisti didesnę turto dalį.
Turto padalijimo būdai gali būti labai įvairūs. Galima tiesiog viską pasidalinti per pusę, tačiau tai yra labai nepatogu. Daug patogiau įvertinti turimo turto vertes, ir pasidalinti turtą, neliekant jo bendrasavininkiais (kad ateityje galėtumėte laisvai spręsti dėl sau likusio turto realizavimo, pagerinimo ir pan.). Na, kad ir butą paliekant vienam, o sodo sklypą ir automobilį kitam. Arba, butą paliekant vienam, o kitam išmokant pusės buto vertės dydžio kompensaciją. Santuoką nutraukdami bendru sutarimu dėl turto padalijimo ir kitų klausimų sprendžiate patys, tad galite susitarti taip, kaip Jums patogu.
Plačau mielai pakonsultuosime telefonu ar elektroniniu paštu, įsigilinę į Jūsų situaciją.
Skiriuosi komanda surenka visus dokumentus. Skyrybų procese yra reikalingi šie dokumentai:
1) santuokos liudijimo originalas;
2) vaikų gimimo liudijimų kopijos;
3) pažymos apie nekilnojamą turtą;
4) pažymos apie transporto priemones;
5) duomenys apie kreditorius;
6) sutuoktinių asmens dokumentų kopijos.
Jei neturite vieno ar kelių dokumentų – nebijokite kreiptis į mus -padėsime užsakyti reikalingus dokumentus, ar jų dublikatus.
Kadangi paslaugas teikiame internetu, Jums nereikės pas mus atvykti. Konsultacijas suteiksime telefonu ar el. paštu Jums patogiu laiku, o parengtus dokumentus liks tik pasirašyti ir pateikti teismui. Konsultuosime Jus visame skyrybų procese.
Santuoka abipusiu sutarimu gali būti nutraukta tik, jei nuo jos sudarymo yra praėję daugiau nei vieneri metai ir abu sutuoktiniai yra veiksnūs šioje srityje. Nutraukiant santuoką bendru sutarimu, prašymas nutraukti santuoką yra paduodamas pagal vieno iš sutuoktinių gyvenamosios vietos teismą. Prie prašymo turi būti pridedama sutartis dėl santuokos nutraukimo pasekmių. Be abejo, šiuo būdu santuoka gali būti nutraukiama tik abiems sutuoktiniams sutartiant tiek dėl pačio santuokos nutraukimo, tiek dėl kitų, su juo susijusių klausimų.
Nutraukti santuoką dėl kaltės galima tik tuo atveju, jei sutuoktinis iš esmės pažeidė savo, kaip sutuoktinio pareigas, ir dėl to santuokinis gyvenimas tapo nebeįmanomas. Jei sutuoktinis nuteistas už tyčinį nusikaltimą, buvo neištikimas, žiauriai elgėsi su šeimos nariais ar sutuoktiniu arba paliko šeimą ir daugiau nei metus ja nesirūpina – preziumuojama, kad santuoka iširo dėl sutuoktinio kaltės. Santuoka dėl vieno sutuoktinio kaltės nutraukiama ieškinio teisena.
Nuotoliniu būdu sprendžiant santuokos nutraukimo klausimus galima išvengti emocinių iššūkių, ramiai apgalvoti savo sprendimus ir įvertinti susiklosčiusią situaciją. Toks santuokos nutraukimo būdas yra racionalus sprendimas, jei vienas ar abu sutuoktiniai gyvena užsienyje ir neturi galimybių grįžti į Lietuvą.
Skiriantis internetu paprasčiau randami tinkamiausi sprendimai turto dalybų, finansinių įsipareigojimų, tolimesnio vaikų išlaikymo ir auklėjimo klausimais. Jei santuokos nutraukimui yra reikalingas teisminis procesas, sugaišite daug laiko ieškodami tinkamo advokato ir besirūpindami reikalingų dokumentų įteikimu teismui.
Skyrybų tarpininkas, su kuriuo bendraujate internetu, gali už jus atlikti šiuos darbus ir atliks juos sklandžiai, nes turi tam reikalingų žinias ir patirties. Be to, jis užtikrins, kad paslaugomis liktumėte patenkinti, proceso metu naudojama informacija liktų konfidenciali, kad jūs pasiektumėte užsibrėžtus tikslus ir visas skyrybų procesas būtų sklandus.
Tvarkydami skyrybų klausimus internetu jūs taupote savo laiką, saugote fizinę ir dvasinę sveikatą, esate nuolatos informuojami apie proceso eigą ir galite ramiai tęsti savo gyvenimą, o juk būtent tai šioje sudėtingoje situacijoje ir yra svarbiausia.
Esame pirmieji, kurie skyrybų paslaugas pradėjome teikti internetu. Turime patikrintus procesus, lengvai surenkame visas reikalingas pažymas, esant reikalui jas verčiame. Mūsų komandoje dirba profesionalūs teisininkai, psichologai leidžiantys visą santuokos nutraukimo procesą įgyvendinti sukeliant kuo mažiau skausmo, pykčių ir taupant pinigus.
Jei neradote atsakymo į Jus dominanty klausimą, kreipkitės skiriuosi@skiriuosi.lt