Skiriuosi.lt dirba kvalifikuoti ir patyrę teisininkai, per savo darbo praktiką turėję šimtus santuokos nutraukimo bylų, nuolat stebintys teismų praktiką bei gilinantys savo žinias.

Skiriuosi.lt tikslas – kad Jūsų santuokos nutraukimo procesas būtų kaip įmanoma sklandesnis, ir viską galėtumėte sutvarkyti minimaliomis laiko, energijos ir pinigų sąnaudomis.

Skiriuosi.lt klientai – žmonės, kuriems svarbu, kad paslauga būtų suteikta greitai ir kokybiškai, kad su jais būtų elgiamasi sąžiningai, kad nustatyta kaina vėliau „neapaugtų” mokesčiais už papildomas paslaugėles. Sistemos paskaičiuota kaina yra galutinė, ji apima tiek konsultacijas, tiek reikalingų pažymų užsakymą, tiek pačių dokumentų parengimą. Net jei paruošus skyrybų dokumentus apsigalvosite dėl dokumentuose aptartų sąlygų, ir reikės pakeisti dokumentus (išskyrus atvejus, kai keičiate santuokos nutraukimo būdą) neimsime už tai papildomo mokesčio. Rūpinsimės Jūsų byla iki pat teismo sprendimo, kuriuo bus nutraukta santuoka.

Puikiai suprantame, kad skyrybos nėra šventė, tad elgiamės taktiškai, laikomės konfidencialumo, ir darome viską, kad skyrybų procesas būtų greitas, sklandus ir nekeltų rūpesčių.

konsultantai

Skiriuosi.lt teisininkai:

  • Parengs dokumentus, reikalingus skyrybų procesui ir juos pateiks teismui.
  • Teiks konsultacijas santuokos nutraukimo,vaikų išlaikymo, turto (kreditų) padalijimo ir kitais klausimais.
  • Paaiškins kaip vyksta santuokos nutraukimas pateikus dokumentus.
  • Tarpininkaus surandant advokatą, galintį atstovauti Jus teismo posėdžiuose (jei Jūsų atveju tokie bus reikalingi).