mūsų klientų atsiliepimai

SKIRIUOSI.LT ATSILIEPIMAI (200+)

Elgiames žmogiškai, nuoširdžiai ieškome Jums palankaus sprendimo, ir žmonės tai jaučia. Su klientais bendraujame jiems patogiu būdu (telefonu, el. paštu, messenger, skype), atsakome į visus jiems kylančius klausimus. Jei abejojame ar klientas mus suprato teisingai, pasitiksliname. Dedame pastangas, kad net labiausiai nesutariantys sutuoktiniai išsiskirtų taikiai. Mūsų sistemos paskaičiuota kaina beveik visada yra galutinė, ji „neapauga” papildomais mokesčiais už papildomus prašymus teismui, konsultacijas ar dokumentų patikslinimą.

Gabija Suobutaite
Gabija Suobutaite
2022-10-18

Puiki, profesionali komanda. Greitai reaguoja tiek į skambučius, tiek į laiškus. Aiškiai ir konkrečiai pateikia informaciją, atsako į visus rūpimus klausimus, pataria, pakonsultuoja. Visas procesas buvo sklandus. Dėkoju ir kitiems rekomenduoju.

Aušra Gudauskienė
Aušra Gudauskienė
2022-10-17

operatyviai ir greitai sutvarke. ačiū labai

Gitana Milaševič
Gitana Milaševič
2022-10-07

Simona Ivanauskytė-Jasutė
Simona Ivanauskytė-Jasutė
2022-05-23

Tada belieka Jums padėkoti už tarpininkavimą ir reikalų tvarkymą.
Ačiū.
Malonu buvo su Jumis dirbti.

Lina Žukauskienė
Lina Žukauskienė
2021-10-21

Niekada nemaniau, kad issiskirti gali buti taip paprasta. Viską atliko teisininkė Karolina. Labai paprastai ir profesionaliai paaiskino visa procesa. Greitai ir aiskiai atrasinejo visus elektrininius laiskus. Rekomenduoju , kam reikės Jūsų paslaugų tikrai, kad kreiptūsi į Skiriuosi.lt. Ačiū labai Karolinai.

Nerijus X
Nerijus X
2021-08-11

Puikiai atliktas darbas! Vienas pokalbis telefonu ir tolimesnis bendravimas e laiskais. Viskas vyko sklandziai ir be musu dalyvavimo buvome isskirti. Rekomenduoju!

Gintarė Andrukonienė
Gintarė Andrukonienė
2021-08-10

Esu labai patenkinta skiriuosi.lt darbu. Greitas komunikavimas patogiu būdų. Skiriausi būdama užsienyje, nekilo jokių problemų, viskas vyko nuotoliniu būdų. Didžiausios rekomendacijos.

Tomas Judickas
Tomas Judickas
2020-12-09

Niekada nemaniau, kad issiskirti gali buti taip paprasta. Prireike tik poros skambuciu ir keliu elektrininiu laisku dokumentams persiusti, o visa kita atliko teisininke Karolina. Labai paprastai ir profesionaliai paaiskino visa procesa. Greitai ir aiskiai atrasinejo visus elektrininius laisku. Rekomensuoju.

Arturas Sinkevicius
Arturas Sinkevicius
2020-10-19

Laba diena, as esu labai laimingas,nes per sita firma be jokiu problemu ir komplikaciju teismiskai isskyre mane su zmona...Nuo padavimo paraiskos skyryboms iki teismo nutarties uztruko 5 savaites tik, ir kainavo labai mazai palyginus su kainomis vokietijoje(20 kartu pigiau).Visus reikalus sutvarkiau per telefona ar emailus is vokietijos...Su manim bendravo maloni moteris, kuri viska nuo A iki Z isaiskino kokius dokumentus turiu nusiusti,o kuriu neturejau ji pati suveike...Kitiems zmonems linkiu stiprybes skyrybu eigoje,nes tai nera lengvas pasirinktas kelias... ir manau tokia kaip sita firma padeda greitai-sklandziai isspresti musu problemas ir bandyti kurti is naujo gyvenima...

Edita Edita
Edita Edita
2020-10-08

Labai esu patenkinta tokių profesionalų darbu. Labai maloniai bendraujantys zmones. Darbas vyko itin operatyviai, dokumentai parengti kokybiškai. Dėl visų rūpimų klausimų gavau atsakymus.
Dirba tikri profesionalai, visus reikalus sutvarkė labai greitai. Kam reikės Jūsų paslaugų tikrai rekomenduosiu kad kreiptūsi į Skiriuosi.lt
Dar kartą nuoširdus ačiū už puikiai atliktą darbą. Sėkmės Jums 🙂

Česlovas  ⭐⭐⭐⭐⭐

Viskas buvo profesionalu ir mano atveju išsisprendė greitai. Rekomenduoju ++


 

Viktorija  ⭐⭐⭐⭐⭐

Inetos kantrybė begalinė – ji atsakė į visus mano klausimus, nepriekaištavo kai apsigalvodavau, o kai teismas grąžino dokumentus, nes buvau pamiršusi nurodyti vieną skolą – viską sutvarkė nemokamai. Esu labai dėkinga!


 

 Vaidotas  ⭐⭐⭐⭐⭐

Man patiko, kad pradžioje viską išaiškino, tada pakankamai ramiai viskas ir praėjo.


 

 / Marta / ⭐⭐⭐⭐⭐

Tiek jaudinausi iš pradžių, o viskas taip paprasta.

 / Eglė / ⭐⭐⭐⭐⭐

Galiu palyginti, nes tai antros mano skyrybos. Kai dirba profesionalai – daug geriau.


 

 / Mindaugas / ⭐⭐⭐⭐⭐

Gyvenu Amerikoje, jau 5 metus nesu bendravęs su žmona, kuri liko Lietuvoje. Ineta viską išsprendė taip, kad net nererikėjo skristi į Lietuvą.


 

 / Tomas / ⭐⭐⭐⭐⭐

Net nereikėjo grįžti iš Norvegijos. Per mėnesį jau buvau išsiskyręs.


 

 / Gintarė / ⭐⭐⭐⭐⭐

Aš buvau visiškai pasimetusi, ir nežinojau nuo ko pradėti. Mane konsultavo labai kantriai, ir nespaudė priimti sprendimų. Viskas jau pasibaigė, ir visiems rekomenduoju skiriuosi.lt – Karolina buvo ne tik labai profesionali, bet tuo pačiu ir supratinga ir palaikanti.


 

 / Joana / ⭐⭐⭐⭐⭐

Matosi, kad žino, ką daro.


 

 / Mingailė / ⭐⭐⭐⭐⭐

Po vyro neištikymybės labai norėjau skirtis piktuoju, bet Justina mane išklausė, nuramino, paskatino skyrybų klausimą išspręsti taikiai. Pirma mintis buvo, kad nesąmonė, bet dabar labai tuo džiaugiuosi. Visgi turime tris vaikus, ir aš sugebėjau išsaugoti jų ir tėčio ryšį, o tai svarbiausia. O ir turtą pasidalijome taip, kaip norėjau aš.


 

 / Kipras / ⭐⭐⭐⭐⭐

Esu patenkintas paslauga.


 

 / Danguolė / ⭐⭐⭐⭐⭐

Gavau ne tik labai kokybišką skyrybų paslaugą, bet ir konsultacijas dėl kitų klausimų. Matosi, kad dirba profesionalai, norintys padėti žmogui.


 

 / Rūta / ⭐⭐⭐⭐⭐

Pirmą kartą užpildžiau užklausą, susitariau su teisininke dėl skyrybų, bet susitaikėme su vyru. Ji mane netgi paskatino išsaugoti šeimą – matosi, kad žmonės ne tik nori pinigų, bet ir nuoširdžiai stengiasi padėti žmogui. Vėliau visgi nusprendžiau skirtis, ir tikrai nepasigalėjau pasirinkusi skiriuosi.lt


 

 

 / Lukas / ⭐⭐⭐⭐⭐

10 iš 10


 

 / Edita / ⭐⭐⭐⭐⭐

Ne tik išskyrė, bet ir padėjo likti draugais su vyru – dabar daug lengviau susitarti dėl vaiko.


 

 / Julius / ⭐⭐⭐⭐⭐

Rinkausi iš kelių, ir skiriuosi.lt pasirinkau dėl patikimumo. Nepasigailėjau.


 

 / Aliona / ⭐⭐⭐⭐⭐

Ineta man labai išsamiai viską papasakojo, paiiškino kaip bus vienu ar kitu atveju. Pasakė dalykų, apie kuriuos net nebuvau susimąsčiusi. Tai ne tik profesionalios paslaugas, bet ir žmogiškas rūpestis – ekomenduoju.


 

 / Aistis / ⭐⭐⭐⭐⭐

Rekomenduoju.


 

 / Ieva / ⭐⭐⭐⭐⭐

Jie viską padarė už mane, vėliau net išvertė dokumentus ir atsiuntė man į Ispaniją. Patys geriausi!


 

 / Inga / ⭐⭐⭐⭐⭐

Mano situacija buvo labai sudėtinga, bet Ineta sugebėjo įtikinti vyrą susitarti geruoju. Pradžioj net negalėjau patikėti, kad situacija išsiprendė taip parastai. Ineta tikrai žino, ką daro.


 

 / Algis / ⭐⭐⭐⭐⭐

Viskas buvo padaryta greitai ir kokybiškai – rekomenduoju.


 

 / Jolanta / ⭐⭐⭐⭐⭐

Viskas vyko nuotoliu. Išskyrė per mėnesį.


 

 / Marija / ⭐⭐⭐⭐⭐

Gyvenu Anglijoje, ir ilgiausiai atidėliojau skyrybas, nes nebuvo progos grįžti į Lietuvą. To net neprireikė – Ineta viską padarė už mane – keli skambučiai, keli elektroniniai laiškai, ir aš jau – laisva moteris.


 

 / Modestas / ⭐⭐⭐⭐⭐

Vikas puikiai


 

 / Milda / ⭐⭐⭐⭐⭐

Visiems rekomenduoju – Karolina – tikra profesionalė.


 

 / Pranas / ⭐⭐⭐⭐⭐

Greitai ir kokybiškai – rekomenduoju.


 

 / Raminta / ⭐⭐⭐⭐⭐

Skyrybas įsivaizdavau kaip sunkų ir varginantį užsiėmimą. Pasirodo beveik nieko nereikėjo daryti – viską padarė už mane. .


 

 / Eleonora / ⭐⭐⭐⭐⭐

Pradžioj pasirodė, kad brangu, bet pasirinkau, nes rekomendavo draugė. Pažįstama skyrėsi pas pigesnius, bet po to dar turėjo mokėti už dokumentus, ir visokius kitus dalykus, sumoje sumokėjo daugiau.


 

 / Justė / ⭐⭐⭐⭐⭐

Šitie geriausi. Skyrybų pakartoti nebenorėčiau, bett jei kartais teks, tikiuuosi Karolina man vėl padės.


 

 / Tadas / ⭐⭐⭐⭐⭐

Patys geriausi


 

 / Aleksandras / ⭐⭐⭐⭐⭐

Net nereikėjo grįžt iš Islandijos – viską padarė už mane.