Naujienos

Skyrybų kaina svyruoja atitinkamai atsižvelgiant į faktiškai patirtą advokatų laiką?

Rinkoje, siekiant pasinaudoti specifine paslauga, kurios įprastai kasdienybėje neprireikia, susiduriama su įdomiu paslaugos apmokestinimo modeliu – mokama už tai, kiek faktiškai darbuotojas patiria laiko, kiek praleidžia prie jūsų nagrinėjamos bylos, projekto, ar problemos sprendimo. Įvertinus apmokestinamąjį modelį, galima būtų įžvelgti daugybę skirtingų pliusų, žvelgiant tiek iš pirkėjo, tiek iš paslaugos teikėjo perspektyvų – tai patikina, kad darbas bus kokybiškas, atliktas, kuo įmanoma greičiau, bei garantuos pirkėjui optimalius kaštus. Kitaip tariant, darbų pabaigoje paslaugų teikėjai privalėtų pateikti galutinius išrašus ir pagrįsti, kur ir kokiems darbams buvo sunaudotos laiko sąnaudos.
Vis dėlto, skyrybų kaina yra veiksnys, kurį apibrėžti gali būti nepaprastai sudėtinga, kadangi kiekvienas atvejis yra skirtingas – lygiai taip pat, kaip ir sąnaudos, potencialiai galinčios tekti advokatams ir teisininkams. Be viso to, papildomai būtų galima pažymėti, jog skyrybų kaina gali tapti ir itin menka, jeigu esminis tikslas yra išsiskirti, o visos turto dalybos ir panašūs veiksniai nei vieno iš jūsų nedomina – jeigu didžiojoje daugumoje atveju sutariate draugiškai, atitinkamai nereikės rūpintis dėl papildomų problemų, todėl galutinės kainos, prašomos advokatų, bus taip pat mažesnės.
Tiesa, vertėtų pastebėti tai, kad siekiant paskirstyti vaiko globą, taip pat numatyti alimentų dydžius, sutarti tikslines dienas, kada bus atliekami mokėjimai ir panašiai – reikia suvokti, kad šios procedūros taip pat reikalauja laiko. Žinoma, kiekvienas teisininkas, kuris sukasi šioje „virtuvėje“, bei turi ilgametę patirtį, galėtų pakuruoti ne vien tik tuose klausimuose, kokios gi galėtų būti numanomos alimentų sumos, tačiau taip pat ir pagelbėtų gilinantis, kokių veiksmų reikėtų imtis iš karto, kad teisiniai procesai neužsitemtų.
Daugelis yra linkęs manyti, kad visada pravarčiausia ieškoti pačių pigiausių variantų tarp esamų paslaugų. Toks mąstymas yra ne visada teisingas, ypač, kalbant apie skyrybų kainą ir orientavimąsi į kuo įmanoma mažesnes sąnaudas. Ką gi turime omenyje? Mažiau patyrę teisininkai, kurie galbūt pagrinde konsultuoja apie NT, kitų civilinių ir administracinių bylų atvejais, sugaiš gerokai daugiau laiko nagrinėdami šias skyrybų problemas, vietoje to, kad iš karto eitumėte pas puikiai pažįstamą specialistą, kuris viską žino nuo A iki Z. Žinoma, baigiant darbą norime dar kartą pastebėti, kad visiškai kiekvienas atvejis yra individualus, todėl itin rekomenduojame pasikonsultuoti, pirmiausia, nemokamai ir tik tuomet žiūrėti, kiek norėtumėte skyryboms išleisti pinigų.


Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *