Naujienos

Skyrybos – kokias sudėtines paslaugas galima įsigyti iš teisininkų kontorų?

Žvelgiant iš vienos pusės, daugeliui galėtų pasirodyti, kad skyrybos iš esmės nesudėtingas procesas, kuriame procedūros visuomet vyksta identiška, monotoniška tvarka ir nieko įdomaus, papildomo tikėtis – kaip ir nėra galima. Vis dėlto, tai nėra visiškai tiesa. Kaip ir tikriausiai suprantate, kiekvieno žmogaus situacija yra individuali, kiekvienos poros ginčas, barnis, sprendimas skirtis yra paremtas visiškai kitais motyvais, nei kitų. Atitinkamai, laikui bėgant išsiaiškinama, kad kiekvieno skyrybos formuoja skirtingą praktiką, atsižvelgiant į kiekvieną situaciją atskirai.
Suvokiant tai, skyrybos paslauga dažnai yra vedama papildomų sudėtinių pasiūlymų, kuriuos gali suteikti didžioji dauguma teisininkų kontorų. Kaip gi būtų galima įvardyti šias sudėtines paslaugas bei kokiomis ypatybėmis pastarosios pasižymi?
Pats įprasčiausias ir teisininkų labiausiai mylimas variantas – skyrybos šalių susitarimu. Kitaip tariant, tai yra paprasčiausias, mažiausiai potencialių problemų keliantis, lengviausiai įgyvendinamas ir sėkmingai išsprendžiamas teisinis išsiskyrimo būdas. Įprastiniu atveju, abi šalys iki tos akimirkos jau būna pasišnekėjusios ir nusprendusios, kaip dalinsis turtą, vaikų globą, finansinius įsipareigojimus ir panašiai – tai yra paprasčiausias formalumų sutvarkymas.
Vis dėlto, skyrybos gali kilti ir dėl vieno sutuoktinio kaltės, ar vieno sutuoktinio pareiškimu. Šioje situacijoje žmonės dažniausiai būna labiausiai įskaudinti, kadangi dauguma nė nenutuokia, kad jų gyvenimas planuoja apsiversti šimtu aštuoniasdešimt laipsnių. Nepaisant to, dažniausiai nukentėjusysis asmuo yra linkęs gauti didesnę naudą, nei galvojo – ypač, jeigu tai yra dėl vieno sutuoktinės kaltės įvykęs išsiskyrimas. Tokios skyrybos būna ypač geranoriškai vertinamos komisijos ir dažniausiai visi lūkesčiai būna patenkinami be jokių didesnių sunkumų.
Taip pat didžioji dauguma juristų, kaip sudėtines paslaugas, teikia ir vaikų išlaikymo (alimentų) priteisimo klausimus, pilnamečių asmenų, ar nepilnamečių, globos paskyrimą, išlaikymo klausimų analizavimą ir nuosprendį. Taip pat, turto padalijimo klausimai tais atvejais, kai santuoka nėra nutraukiama, tėvystės nustatymas (DNR tyrimai), kai tėvas, pavyzdžiui, nesutinka su jam primestomis prievolėmis. Lygiai taip pat tėvystė gali būti ir nuginčijama dėl atitinkamų priežasčių.
Skyrybos yra apipintos sudėtinėmis paslaugomis, tačiau viskas yra daroma dėl pačių žmonių gėrovės – jog būtų galima pasiekti tuos rezultatus, kurių tikisi kiekvienas bei kurie galėtų garantuoti ramybę. Taigi, nesukite galvos dėl papildomų niuansų, o kaipmat stenkitės juos išsiaiškinti konsultacijų metu. Daugybė teisininkų mielai jums pagelbės ir atsakys į rūpimus klausimus, susijusius su skyrybomis.


Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *