Naujienos

Ar tikrai skyrybų kaina nesieks nė trijų šimtų eurų?

Pirminis, ar tai išankstinis, įsitikinimas, kad vienos paslaugos, ar tai tam tikros kategorijos daiktai, kainuoja nepaprastai daug – dažniausiai būna klaidingas. Tiesą sakant, itin dažnai pakanka skirti kiek daugiau laiko tam, kad būtų galima panarplioti esančias alternatyvas, ir kaipmat bus galima rasti sprendimų, kurie pilnavertiškai atitiktų jūsų išlaidų lūkesčius.
Kone vienas idealiausių pavyzdžių galėtų būti skyrybų kaina. Nežinome, kodėl tikslingai ir vieningai žmonės teigia, kad būtent teisininkų ir advokatų paslaugos kainuoja neįtikėtinus pinigus, todėl ir tokių paslaugų užsisakymas, kaip tai skyrybos, kainuotų milžiniškus pinigus ir yra įkandamos tikrai, kad ne kiekvienam. Vis dėlto, iš karto sieksime užbėgti įvykiams už akių ir nuraminti žmones, pastebėdami tai, kad paprasčiausių santykių nutraukimo bylų atvejai nereikalauja daug laiko, todėl atitinkamai finansinės sąnaudos lieka nedidelės. Tad, įvertinus tai, nereikėtų stebėtis, kad kai kurių skyrybų kaina gali nesiekti nė trijų šimtų eurų, įvertinant abiejų asmenų bendrąsias sąnaudas.
Dėl kokių priežasčių susidaro tokios nedidėlės skyrybų sąnaudos? Pirmiausia, itin didelę reikšmę turi tai, ar nugyventoje santuokoje įgijote kažkokio nekilnojamo, ar kilnojamo, turto, ar susilaukėte vaikų – ar buvo kitokio pobūdžio šeimos pagausėjimas. Tuo atveju, jeigu atvejis sieja tik du asmenis, tikrai būtų galima nesijaudinti dėl skyrybų kainos – ji nebus didelė. Tokiais atvejais esminis advokatų tikslas yra tiesiog panaikinti galiojančią santuokos sutartį ir, nesant poreikiui dalintis turtu, ar globa, bei esant savanoriškam abiejų asmenų sutikimui – galima kaipmat operatyviai panaikinti sutartį, kas atitinkamai nepareikalauti nė sudėtingos teisinės analizės, nei prireiktų daugybės darbo valandų, kad būtų galima pasiekti norimus rezultatus.
Vis dėlto, tuo atveju, jeigu galvojate apie turto dalybą, norite, kad specialistai nuodugniau įvertintų turtą, užgyventą per santuoką, skyrybų kaina gali išaugti iki kelių kartų – kai kuriais atvejais net ir daugiau. Nepaisant to, norime iš karto pastebėti, kad lūkesčiai skyrybų metu ne visada gali būti pagrįsti. Jums reikės tikrai šaunių teisininkų, kurie kovotų už jūsų norimus rezultatus, tačiau ir tai negarantuos, kad pasieksite tą turto dalį, kurios ir prašysite – advokatai kruopščiai įvertinę esamą situaciją, bet kuriuo atveju, turėtų pateikti gaires, kiek turto potencialiai priklausyti gali jums, o dėl kokios dalies net neverta stengtis – to pasiekti nepavyktų.
Taigi, skyrybų kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų eurų iki tūkstančio ir daugiau. Svarbiausia yra tai, kad būtina suvokti situacijos sudėtingumą ir kiek laiko sąnaudų tai galėtų pareikalauti. Visą kita – savaime suprantama.


Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *